Realizacje

HIT - opisy produktowe

„W nocy hula, a w dzień śpi. Kwiat wanilii jest jak wprawiony imprezowicz: kwitnie 8 godzin, ale tylko w nocy…”
 

Więcej


 

ENERGA - ulotka o elektromobilności, na zlecenie BE7

„EKO czy LOGICZNIE? Koniec z kompromisami. Z nową ofertą EnerGO zyskujesz własne terminale do ładowania elektrycznych samochodów osobowych…”
 

Więcej


 

ENERGA - ulotka o fotowoltaice, na zlecenie BE7

„Biznes ma dobrą energię! Skorzystaj z możliwości obniżenia rachunków za elektryczność w swojej firmie. Własne panele fotowoltaiczne pozwalają na…”
 

Więcej


 

LPP - tekst o polityce społecznej firmy, na zlecenie BE7

„Mega „NIE” dla nadużyć, korupcji i odstępstw. Etycznie i estetycznie – to jedyny słuszny kierunek.…”
 

Więcej


 

Koszykowsky - hasło i teksty na www

„Najpiękniejsze jest niewidzialne dla oczu. Sztuką holistycznej koncepcji stylizacji włosów jest nie tylko działanie zgodne z naturalnymi predyspozycjami włosów i sylwetki, ale także odkrycie piękna …”
 

Więcej


 

Willa Galicyjska - opisy na www

„Cichy szelest górskiego strumyka, ożywcza siła wód mineralnych, bogaty krajobraz letni i zimowy oraz tajemnicza aura galicyjskiej tradycji – tak wygląda wypoczynek w muszyńskim paśmie Beskidu Sądeckiego. Willa Galicyjska to wygodny, zrewitalizowany …”
 

Więcej


 

SADY WINCENTA- teksty na www, na zlecenie Intellect

„Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Rodzinna tradycja sadownicza twórcy marki Sady Wincenta była u początków idei firmy. Klasyczne podejście do rolnictwa owocuje – i to dosłownie. Sadownictwem zajmujemy się od kilku …”
 

Więcej


 

HACKING LAB - teksty na www

„Chaos – nawet ten twórczy, ma niewiele wspólnego ze strategią i spójnym rozwojem. Stabilność technologiczna firmy, zarówno od strony infrastruktury jak i administracji, wymaga szerokiej perspektywy …”
 

Więcej


 

AIC  - ulotka o programie pracowniczym, na zlecenie BE7

„Dlaczego myIDEA? O wielkich zmianach decydują małe epizody. Program myIDEA stworzony został dla wszystkich pracowników AIC S.A., którzy na co dzień dostrzegają…”
 

Więcej


 

SAMSUNG - opis telewizora na zlecenie Grupy PTR

„Dotyk, który powoduje drżenie. Słowa, które przyspieszają bicie serca. Adrenalina, która karze skoczyć w ogień. Przeżyj zmysłową przygodę z najnowszą technologią QLED. …”
 

Więcej


 

BIOLOGICS - Hasło akcji rekrutacyjnej dla laboratorium, na zlecenie BE7

A truly moleCOOL job. Be part of it!

Więcej


 

Zielone Arkady - informacja prasowa, na zlecenie PR Inspiration

„Kilo miłości, szczypta złości doprawionej humorem, to przepis na rodzinną, telewizyjną rozrywkę. Bohaterowie kultowego serialu Rodzinka.pl odwiedzą w dniu 16 października Zielone Arkady. Wywiady, autografy …”
 

Więcej


 

Rustykalna - opisy na www

„Czas to pojęcie względne. Dla jednych wróg, dla drugich sprzymierzeniec. Ci, którzy odwiedzili nas wiedzą, że w „Rustykalnej” nie liczy się go wcale. Tu doświadcza się ekspresji.. …”
 

Więcej


 

AA - opis opis marki na kosmetyki – na zlecenie BE7

„Cała Ty. Wrażliwa na piękno i skutecznie dążąca do celu. Tak, jak innowacyjne formuły kosmetyków AA, które od 35 lat wspierają skórę wrażliwą i tą skłonną do alergii...”
 

Więcej


 

LASERPEG - kreatywne opisy zabawek

„Przestrzeń kosmiczna nie ma granic. Usiądź za sterami bojowego statku międzygalaktycznego i namierz satelity wroga. SPACE CRUISER 12w1 to nowoczesny pojazd kosmiczny …”
 

Więcej


 

MLEKOŁAKI- opisy produktowe, na zlecenie Intellect

„Zero obowiązków, zero myślenia o jutrze. Ach, gdyby tak wakacje trwać mogły cały rok. Chocko Muszelki to zdrowe, lecz bezwstydnie kakaowe płatki śniadaniowe, które pozwolą na zatrzymanie wakacyjnej beztroski.…”
 

Więcej


 

BN Office Solution – newsletter: tematy i realizacja

Dzień Sprzątania Biurka: „Jedni mówią, że noworoczne postanowienia są niewiele warte. Mimo to każdego roku szukamy takich, które spowodują że kolejny rok będzie lepszy.”
 
Więcej
 
 

Oasis Tours – katalog biura podróży: koncepcja i realizacja

„Świat zaczyna się dokładnie tu, gdzie stoję i biegnie daleko za horyzont. Tam także ktoś oddycha tak, jak ja i śmieje się tak samo, jak ja to robię.”
 
Więcej
 

 

Motorola Solutions - informacja prasowa, na zlecenie PR Inspiration

„Jedni wskakują na motocykl, inni zapuszczają się w głęboki las w poszukiwaniu zaginionych osób. Wolontariat ratowniczy jest coraz popularniejszą formą aktywności społecznej.…”
 

Więcej


 

Motorola Solutions - artykuł prasowy, na zlecenie PR Inspiration

„Soczewka kontaktowa, drukarka z wysokim DPI i trochę Photoshopa – tak udany atak hakerski opisywał „Starbug” (Jan Krisller) na dorocznej konferencji w Hamburgu. Najpierw złamał dane dostępowe Touch ID w Apple, a potem…”
 

Więcej


 

Nowy Styl - życzenia na Dzień Kobiet

Kobietą być: „Każdy ma prawo zmienić zdanie. Nawet 6 razy. Każdy potrafi rozróżnić kolory. Nawet morelowy od brzoskwiniowego. Każdy może wzruszyć się oglądając film. Nawet ten sam po raz ósmy”…
 
Więcej
 
 
 

NQ.pl – folder reklamowy

„Dziś nie ma już biznesów skazanych na sukces. Są za to chwile wytężonej walki, nowych wyzwań, wygranej lub straconych szans.”
 
Więcej
 
 
 

Nowy Styl – film korporacyjny: scenariusz, teksty, realizacja

„(…) Nowy Styl Grup także zrodziło się z marzenia. Marzenia dwóch osób o stabilnej firmie, dostarczającej kompleksowe rozwiązania meblarskie. Ponad granicami, dla różnych wnętrz i osobowości.”
 
Więcej
 
 
 

Grupa Nowy Styl – wewnętrzny Raport CSR

 
Więcej
 
 
  

mGas - logo i hasło przewodnie marki

 
Więcej
 
 
 

stylprojekt.pl – teksty na www

„Kuchnia jest sercem domu. To tu czuć jego życie: nad ranem pełne energii, a wieczorem smaku…”
 
Więcej
 
 
 

mGas - teksty na www

„Miarą roztropności jest nie tylko myślenie o przyszłości, ale i oszczędność. Wiedzą o tym ci, którzy zdecydowali się na użytkowanie samochodów zasilanych paliwem LPG…”
 
Więcej