O firmie

 
Kolorowy paralotniarz krążył nad naszym ogrodem w niedzielne popołudnie. Machając do niego dawaliśmy do zrozumienia, by poleciał gdzie indziej: „palant obudzi dzieci” – mruczeliśmy pod nosem. Ten nie zrozumiawszy, szczerze i wesoło machał na powitanie.
Chybione gesty tak jak i słowa: są zupełnie nieskuteczne. O ile w życiu prywatnym pewne nieścisłości można wyprostować, są jednak sytuacje kiedy drugiej szansy nie ma. W biznesie i życiu zawodowym pierwsza szansa się nigdy nie powtórzy.
 
 

Wszyscy wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie. W komunikacji społecznej i marketingu zarówno błędy logiczne i stylistyczne: zawiłe frazy, niezrozumiałe słowa, czy choćby nietrafiona metafora – mogą skutecznie zniechęcić klientów do zgłębienia oferty. Natychmiast czujemy czy już jesteśmy „in”, czy już dawno „out”. Trafiony copywriting pozwala na złapanie i zatrzymanie uwagi odbiorcy, ale nie tylko. Dobry copywriting to przede wszystkim pełna i jasna informacja.

 

Black&Write to usługi słowne. Nie dlatego – choć także, że zawsze w porę i na czas. To dlatego, że oferujemy kompleksową obsługę modelowania słowem, przede wszystkim w biznesie, ale i nie tylko. Wspieramy każdego, kto stoi przed zadaniem opowiedzenia historii o sobie, firmie czy produkcie. Staramy się, by nasze teksty opowiadały w sposób lekki i profesjonalny. Bazując na wypracowanym warsztacie dziennikarskim i marketingowym – zarówno od strony agencyjnej, jak i korporacyjnej (o czym szerzej w „O MNIE”) – dajemy gwarancję stworzenia tekstów unikalnych. Ubieramy niezwykłe myśli w zwykłe i proste słowa. Zwyczajnym, codziennym słowom nadajemy niecodzienne znaczenie. Dla Twoich potrzeb. W Twoim interesie..

 

Zatem?

Pozwól na słówko...

Usługa 1

Wkrótce więcej informacji

Usługa 2

Wkrótce więcej informacji...

aaa